Sohbet Ses

ÇANTA

Standlardaki indirme merkezlerinde bulunan dosyaları buraya ekleyebilir, daha sonra indir seçeneği ile bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

FİRMA ARAMA

GÖRÜŞMELERİM

Favorilerim

BİLDİRİ GÖNDERİMİ


Düzenleme Kurulu, Çalışma yapan tüm hekimleri kongreye bildiri göndermeye davet etmektedir. Tüm bildiriler sadece online olarak kongre web sitesi (http://ttodonline.serenaslive.com/) üzerinden 17 Eylül 2020 tarihinden itibaren kabul edilecektir. Bildiri gönderimi esnasında bildiri yazım kurallarına uymayan bildiriler değerlendirilmeye alınmayacaktır.(Detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.)

1. Bildirilerinizi online olarak ttodonline.serenaslive.com/sitesinden gönderebilirsiniz.

2. E-mail,fax ve diğer yollarla gönderilen bildiriler kabul edilmeyecektir.

3. Bildirinizi sonlandırdıktan sonra sistem tarafından bildirinize atanan referans numarasının ve sisteme giriş yaptığınız şifrenizi unutmamanızı rica ederiz.

4. Hekim bildiri özetlerinin son gönderim tarihi 2 Ekim 2020’ dir. Bu tarihten sonra gönderilen bildiri özetleri kabul edilmeyecek ve sunumlar hiçbir şekilde geri çekilmeyecektir.

5. Gönderilen bildiriler bağımsız olarak 1'den 10'a kadar puanlanacak olup sonuçlar neticesinde sözlü ve poster bildiriler belirlenecektir.

6. Bildiri sonuçları, bildirilerin asılacağı tarihler ve bildiri poster numaraları 15 Ekim 2020 tarihinde kongre web sitesinde ilan edilecektir.

7. Kabul edilen poster bildirileri e-poster olarak sunulacaktır. Özetleri kabul edilmiş poster sunumları tarafınıza iletilecek olan ön kabul mektubunda belirtilen tarihe kadar sisteme yüklenmiş olmalıdır. 


BİLDİRİ SİSTEMİ GİRİŞ VE KAYIT
Online bildiri sistemi ile adım adım bildirinizin sisteme girişini yapabilirsiniz. Bildirinizi sisteme girebilmeniz için, E-posta adresinizden oluşan bir kullanıcı adı ve şifrenizi girerek öncelikle sisteme kayıt olmalı ve sonra sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.