Sohbet Ses

ÇANTA

Standlardaki indirme merkezlerinde bulunan dosyaları buraya ekleyebilir, daha sonra indir seçeneği ile bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

FİRMA ARAMA

GÖRÜŞMELERİM

Favorilerim

DAVETDeğerli Meslektaşlarım;


Bildiğiniz üzere bu yıl içinde bulunduğumuz COVID-19 pandemisi nedeni ile 25-29 Mart 2020 tarihinde gerçekleştirmeyi planladığımız 8. Türk Tıbbi Onkoloji Kongresi’ni, hepimizin daha sağlıklı günlerde buluşmasını umut ederek 3-7 Kasım 2021 tarihinde Rixos Sungate-Beldibi, Antalya’da  gerçekleştirmek üzere erteledik.


Bilgilerimizi paylaşmaya devam edebilmek ve sizlerden ayrı kalmamak için de 13-15 Kasım2020 tarihleri aralığında Türk Tıbbı Onkoloji Derneği Sanal Kongresini gerçekleştireceğiz.


Online sempozyumumuza ilaç ve tıbbi cihaz endüstrimiz de uydu sempozyumları ve sanal stand alanları ile katılacaklardır. Tüm kayıtlı katılımcılarımız sempozyum sonunda sertifikalarını online olarak alabilecekler ve bunun yanı sıra tüm oturumlara bir yıl boyunca erişim sağlayabileceklerdir.


Türk Tıbbi Onkoloji Derneği Yönetim Kurulu ve Kongre Bilimsel Kurulu adına siz değerli meslektaşlarımı 13-15 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Türk Tıbbı Onkoloji Derneği Sanal Kongresi’ne davet ediyorum.


Bilgi ve katılımlarınızı rica ederim.


Sağlıklı günlerde buluşabilmek dileğimle,

Saygı ve sevgilerimle,

Dr. N. Serdar TURHAL